O Nas

Pracownia krawiecka w Bydgoszczy

Znalezienie sprawdzonego i godnego zaufania krawca to w wielu miastach nie lada wyzwanie. Jeśli jednak mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach, nie musisz się o to martwić. Przy ulicy Pielęgniarskiej 17 prowadzimy bowiem pracownię krawiecką z wieloletnią tradycją, w której pracują wyłącznie najlepsi krawcy otwarci na potrzeby Klienta.

Pracownia krawiecka
Krawiec Bydgoszcz

Krawiec Bydgoszcz, Toruń i nie tylko

Nasz zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem i szerokim zakresem umiejętności. Cenimy sobie profesjonalizm, terminowość oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Szycie garniturów, spodni i płaszczy na miarę

W naszym zakładzie krawieckim zajmujemy się szyciem na indywidualne wymiary – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Specjalizujemy się w wykonywaniu garniturów, kostiumów dla kobiet oraz spodni damskich i męskich, a także jeansów. Tworzymy też koszule oraz płaszcze – wszystko to szyte na miarę z najlepszych gatunkowo materiałów, trwale i estetycznie, a przy tym w umiarkowanych cenach.

Zaufaj profesjonalnym krawcom z województwa kujawsko-pomorskiego!

Zarówno Klientom indywidualnym, jak i sklepom odzieżowym z Bydgoszczy czy Torunia oferujemy usługi serwisu krawieckiego. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, fachowe doradztwo i przystępne ceny. Jesteśmy doświadczonym zakładem krawieckim, któremu można zaufać!